Hahnemühle Photo Rag® Baryta

Photo Rag® Baryta kombinuje prednosti luxusného papiera zo 100% bavlny a tradičnej barytovej podložky. Veľmi jemná povrchová štruktúra s barytovým leskom dodáva printu výrazný charakter. Ideálne pre ostré, plné farby a hlboké čierne. Tento papier je referenciou pre výrobu papierov v tomto segmente. Photo Rag® Baryta je papier s hmotnosťou 315 g / m2.

Technický list

Hahnemühle Photo Rag® Bright White

Hahnemühle Photo Rag® Bright White je bavlnený papier s jasným bielym bodom s coatingom špeciálne prispôsobeným pre tlač FineArt. Ľahko definovaná štruktúra plsti a charakteristický jemný pocit Photo Rag® dáva každému snímku FineArt neuveriteľnú hĺbku a trojrozmerný vzhľad. V kombinácii s matným atramentovým atramentom prináša pôsobivé výtlačky FineArt, ktoré sa môžu pochváliť živými farbami, hlbokými čiernymi farbami a mimoriadnou reprodukciou detailov.

Jasná biela farba papiera tiež vytvára obzvlášť brilantné výsledky pre obrázky s vysokým kontrastom.

Foto Rag® jasná biela bez kyselín a lignínov spĺňa najnáročnejšie požiadavky na vekovú odolnosť a je ideálna pre reprodukciu fotografií FineArt a umeleckých diel.

– 100% bavlna
– jasný biely bod
– charakteristická, krásne definovaná plsťová štruktúra
– bez kyselín a lignínu
– zhoda podľa ISO9706 / muzeálna archívna kvalita

Technický list

Hahnemühle Museum Etching

Luxusná nehomogénna textúra tradičného litografického či akvarelového papiera a prirodzeného bieleho bodu spôsobujú, že Museum Etching je ideálnym médiom pre obrázky s jemnými odtieňmi alebo jemnými šedými odtieňmi. Veľmi vhodný pre faksimile a reprodukcie grafických prác ako sú napr. litografia, akvarel alebo suchá ihla.

Technický list
Hahnemühle Museum Etching

Hahnemühle William Turner

Vďaka svojej matnej textúre akvarelového papiera pripomína vzhľadom aj pocitom ručný papier. William Turner je ideálny pre reprodukciu tradičných umeleckých diel, hlavne akvarelových predlôh a tiež pre výrazné a expresívne reprodukcie fotografií.

Technický list
Hahnemühle Museum Etching

Pro Photo Satin II

Fotografický papier so saténovou povrchovou úpravou vhodný pre prezentačné výtlačky, plagáty a fotografické reprodukcie. Vhodný pre pigmentovú tlač, oderuvzdorný s univerzálnym využitím. Plošná hmotnosť 290 g/m².

Pro Photo Glossy II

Fotografický papier so lesklou povrchovou úpravou vhodný pre prezentačné výtlačky, plagáty a fotografické reprodukcie. Vhodný pre pigmentovú tlač, oderuvzdorný s univerzálnym využitím. Plošná hmotnosť 290 g/m².

Pro Photo Pastell Matt

Pro Photo Pastell Matt je úplne nová koncepcia inkjet papiera s teplým tónom a svetlou slonovinovo-bielou farbou, ktorá vďaka svojmu vynikajúcemu pomeru ceny a výkonu predstavuje skutočnú alternatívu ku klasickému hladkému umelému papieru. Špeciálny coating umožňuje vysokú akceptačnú charakteristiku atramentu a farebného gamutu. Cenovo dostupný papier ktorý drží krok so špičkou v segmente.

Pro Photo Bright White Matt

Waterbase papier s chladným bielym bodom a žiarivo bielou farbou, ktorá vďaka svojmu vynikajúcemu pomeru ceny a výkonu predstavuje skutočnú alternatívu ku klasickému hladkému umelému papieru. Špeciálny coating umožňuje vysokú akceptačnú charakteristiku atramentu a farebného gamutu. Cenovo dostupný papier ktorý drží krok so špičkou v segmente.

Hahnemühle Daguerre Canvas

Daguerre Canvas ponúka jemnú štruktúru, ktorá je mimoriadne dobrá pre tlač fotografií vo výtvarnom umení. Jeho jasný biely bod poskytuje jasné svieže farby a kontrasty pre čierno-biele reprodukcie.

Technický list

Canvas Florence

Plátno s výraznou štruktúrou. Matný povrch a jasný biely bod poskytujú vysoký kontrast. Materiál vhodný na farebné reprodukcie umeleckých diel ako aj tlač fotografií.