TECHNOLÓGIA TLAČE

Technológia tlače fotografií a umeleckých výstupov označovaná ako Fine Art Print alebo Giclée. Precízna tlač novou generáciou tlačových hláv Epson PrecisionCore® MicroTFP®. Pigmentový atrament testovaný nezávislými laboratóriami so stálosťou až 125 rokov v archívnych podmienkach. Výstup takejto tlačovej technológie je považovaný za autorský a v prípade tlače na papiere z prírodných materiálov ako je bavlna, bambus alebo konope je možnosť certifikácie s hologramom.

Tlačiareň
Epson SC P10000

Špičková technólogia preverená rokmi skúsenosti, precízna tlačová hlava a 10 pigmentových atramentov. Pre čierno-biele výstupy až 4 druhy čierneho atramentu zaručujú jemné prechody a vyrovnaný tón fotografie. n

Pigmentové atramenty
Epson UltraChrome Pro

Atramenty skúšané nezávislými laboratóriami s veľmi dlhou stálosťou a extrémne nízkou metamériou farieb. V archívnych podmienkach stálosť až 125 rokov.

Hahnemuhle certifikát originality

Certifikát originality

Certifikát originality sa vystavuje ku každému printu zvlášť. Je označený názvom, rokom vzniku, náhľadom a autorovým podpisom. Uvádza sa na ňom druh papiera a použitá technológia. Zvykne sa udávať aj séria, podobne ako pri grafických výstupoch. Registruje sa v elektronickom systéme na tejto adrese. Voliteľne je možné pridať aj hologram s unikátnym poradovým číslom, z ktorého existuje len pár – jeden sa lepí na tlačový výstup a druhý na certifikát. Certifikátom originality zvýšite hodnotu svojich prác.